RUSZTOWANIA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rusztowania:


RUSZTOWANIA RAMOWE / FASADOWE

 
Rusztowania  ramowe  są rusztowaniami systemowymi o rozstawie podłużnym ram: 3,07m;  2,57m;  2,07m; 1,57m, oraz dwu standardowych rozstawach poprzecznych stojaków  ram 0,73m i 1,09m. Konstrukcja rusztowania umożliwia   standardowo 
zamocowanie pomostów co 2,0m w pionie oraz dopuszcza   uzyskanie innych wysokości kondygnacji przy użyciu ram wyrównawczych i  rygli   poprzecznych.Rusztowania ramowe cechują się dużą stabilnością oraz statecznością dzięki zastosowaniu stężeń pionowych, ukośnych oraz systemu kotew mocujących rusztowanie do konstrukcji budowli. 


RUSZTOWANIA MODUŁOWE ROTAX

 
Rusztowania  modułowe
  mają  zastosowanie  przy obiektach  przemysłowych  z dużą liczbą instalacji  i  rurociągów jak  rafinerie, stocznie itp., a  jako  rusztowania wolno stojące wieżowe - w przemyśle stoczniowym, energetyce i innych gałęziach przemysłu. Często  wykorzystuje  się  je  też  przy  wieżach  kościelnych,  a  wewnątrz  jako platformy  podsufitowe służące  do  prac  renowacyjnych.  Używane  są  też  do montażu  scen  i  trybun  w  miejscach  imprez  kulturalno - rozrywkowychZaletą rusztowania modułowego jest jego "kompatybilność" z rusztowaniem ramowym. Oznacza to, że konstrukcja elementów obu systemów jest tak pomyślana, iż wiele z nich może być stosowanych zarówno przy budowie rusztowań ramowych, jak i modułowych podstawki regulowane, złącza, pomosty, dźwigary i inne. Zostały zastosowane specjalne talerzyki z otworami, które pełnią rolę złącza obrotowego. Przyspawane są do pionowych rur stojaków w odstępach, co 0,5m, na obwodzie, których znajdują się końcówki rygli. Do jednego pierścienia z otworami można przyłączyć nawet 8 rygli lub stężeń.


RUSZTOWANIA PRZEJEZDNE


Rusztowania przejezdne MP MINI, MP 600, MP 800, MP 1000, MP2000 stosowane są do prac budowlanych, montażowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szczególne zastosowanie znajdują przy pracach:

  • instalatorskich;

  • wykończeniowych;

  • antykorozyjnych itp.

Ramy aluminiowe mają konstrukcję szczeblową. Szczeble są żebrowane, przez co zapewniają bezpieczeństwo wchodzącym na rusztowanie ludziom. Dzięki takiej konstrukcji możliwa jest regulacja wysokości, gdyż ułożenie pomostów możliwe jest w odstępach, co 27,5cm w całym zakresie wysokości. Po złożeniu rusztowania potrzebują minimalnej ilości miejsca podczas magazynowania i transportu.
 

RUSZTOWANIA PLETTAC


Rusztowanie ramowe Plettac SL 70 to wyjątkowo ekonomiczne i uniwersalne rusztowanie do wszelkiego rodzaju prac elewacyjnych.


Główne zalety rusztowania SL 70 to:

  • bezpieczny, szybki i łatwy montaż,
  • możliwość wyboru między stalą, aluminium,
  • zamknięty profil – co wpływa na doskonałą stabilność,
  • łatwość montażu złączy,
  • samozakleszczające się trzpienie,
  • zabezpieczenie podestów przed wypadnięciem,
  • długa żywotność elementów dzięki zastosowaniu cynkowania ogniowego

Zespół takich cech jak szybkość, wygoda montażu i demontażu, bezpieczeństwo i elastyczność czyni SL 70 jednym z najbardziej wydajnych systemów rusztowań.


RUSZTOWANIE WARSZAWSKIE


Rusztowanie „warszawskie” to jedne z najpopularniejszych rusztowań stosowanych w Polsce.

Składa się z ram, spawanych z rur stalowych. Rusztowanie spoczywa na czterech „nogach” ,

stopa regulowanych lub kołach. Konstrukcję można usztywnić przekątnymi stężeniami.

Charakteryzuje się niewielką wagą, łatwością i szybkością montażu oraz małą powierzchnią

magazynowania. Doskonale nadają się robót o niewielkim zakresie.

Rusztowanie warszawskie może byc stosowane przy wszelskiego rodzaju pracach do 10m wysokości.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Lekka konstrukcja szkieletowa Bezpieczny i łatwy montaż Długa żywotność elementów
Nawet do 10 wysokości Zamknięty profil Konstrukcje szczeblowe

fb